من مهدی چهابی ام، سعی میکنم در مسیر توسعه فردی که طی میکنم از تجربیات و مطالعاتم برای دیگران کمی حرف بزنم.

رشد فردی و کسب کار به نظر من دو موضوع بسیار نزدیک به هم دیگه هستن. که نمیشه خیلی مرز مشخصی برای این دو مورد تعریف کرد چون خیلی جاها همپوشانی دارن. کار من؛ آموزش، خدمان و مشاوره در زمینه کسب کار و رشد فردی هست.

رشد و توسعه فردی 

 اینجوری شروع میشه که یک نفر در یک جایی از دنیا تصمیم میگیره که روی توسعه و رشد فردی خودش کار کنه، میخواد که کیفیت زندگی شو بهتر کنه، میخواد که واقع بینانه به زندگی و دنیا نگاه کنه و قدم هایی برداره برای رسیدن به جایی که میخواد باشه. توی این مسیری که میخواد بره (که من هم رفتم و الان هم دارم طی میکنم) نیاز داره به شخصی که بدون قضاوت و بدون تحمیل کردن نظر خودش بهش کمک کنه.

من فکر میکنم هر آدمی با تجربه ای که داره میتونه مسیر خودشو رو خودش پیدا کنه و فقط گاهی نیاز به آینه ای داره برای دیدن خودش و ارزیابی مسیری که داره طی میکنه و همینطور نیاز به آموزش داره به صورت روزانه و البته تجربه کسب کردن که از همه چیز مهم تره!

توی این مسیر سعی میکنم همراه این فرد باشم، با پادکست، وبلاگ، اینستاگرام و همینطور دوره های آنلاین و جلسات خصوصی.

سعی میکنم برای کسانی که در حال حاظر امکان این رو ندارن که به صورت خصوصی با هم در ارتباط باشیم به هر دلیلی، محتوای رایگان در چند بخش بالا تهیه کنم که بتونن خودشون پیش برن و به تغییراتی که دلشون میخواد برسن

تعریف کوچینگ:

کوچینگ طبق تعریف انجمن بین المللی کوچینگ شراکتی بین کوچ و مراجع هست که برای رسیدن به یک هدف تلاش میکنن

اگر علاقه مندین که تعریف بیشتری ازش بدونید این مقاله من رو بخونید.

من تخصص کوچینگ رو زیر نظر ICF (انجمن بین المللی کوچینگ آمریکا) و در FCA گذروندم.

پرسنال برندینگ

اینجوری شروع میشه که یک جایی از دنیا یک نفر تصمیم میگیره روی برندی که داره بیشتر و بهتر کار کنه و نیاز به کمک داره و یا میخواد یک برند بسازه اون موقع میاد سراغ من و تیمم .

اول بررسی میکنیم ببینیم نیازش چی هست و ما میتونیم گزینه مناسبی باشیم یا نه و بعدش اولین جلسه رو  به صورت آنلاین و یا حضوری باهم داریم.

خلاصه ی سرویس هایی که داریم اینه، که اول از همه یک برند شخصی به استراتژی نیاز داره که بدونه دقیقا چه کار هایی باید برای توسعه انجام بده و بعد نیاز به اقدام هایی عملی برای پیاده سازی اون استراتژی ها داره که توی هر قسمت از اینها بهشون کمک میکنم

پادکست

بله یک پادکست دارم به اسم  سلف پلاس با مهدی چهابی

Self Plus with Mahdi Chahabi

توی این پادکست در مورد رشد و توسعه فردی حرف میزنیم که مخاطبش فقط افراد دارای بیزنس نیست و هر شخصی که نیاز به رشد فردی داره میتونه از این پادکست یه برداشتی کنه و قطعا صاحبان بیزنس موفق بخشی از زمان هاشون رو به رشد فردی خودشون اختصاص میدن و لازم دیدم که همچین پادکستی به زبان فارسی داشته باشیم. و البته که تمامی صحبت هایی که میکنیم مسائلی هست که خودم هم درگیرشون هستم و سعی من اینه که همزمان با مخاطب در حال رشد باشم.

میتونید با سرچ اسم پادکست «سلف پلاس با مهدی چهابی» توی اپلیکیشن کست باکس به اون گوش کنید و همینطور از طریق همین وبسایت هم میتونید گوش کنید. اینجا کلیک کنید

تحصیلات آکادمیک

کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری رو بیوشیمی خوندم که البته دوره دکتری هنوز به اتمام نرسیده.

مهدی چهابی

مرداد ماه ۱۳۹۹

* تیر ماه ۱۴۰۰ بروز شد